In een rustige, kindvriendelijke verkeersluwe straat, direct achter het ‘Koningshuis’, waarin met rondom groen en water, ruime 2/1 kap-woningen staan. Deze woning is op enkele loopminuten van het gezellige centrum gelegen. Het huis heeft naast de ruime living, een inpandige... Lees meer
en geeft u ook toegang tot een balkon ( z/o). De slaapkamer aan de achterzijde is bijzonder ruim, deze kamer kunt u splitsen in twee kamers.
Badkamer is royaal van opzet en voorzien van een douchecabine, toilet en twee wastafelmeubels met een grote spiegel.
2e verdieping: overloop met toegang middels een vlizotrap naar de bergvliering. Vanaf de overloop heeft u toegang tot alle vertrekken. De eerste slaapkamer op deze verdieping heeft een groot dakraam. De tweede slaapkamer is ook ruim bemeten en heeft ook een groot dakraam. Een aparte ruimte alwaar zich de opstelling voor de wasmachine en droger bevindt. Hier is ook nog ruimte voor het opbergen van uw spullen.
Diepe achtertuin welke direct aan het water ligt en omgeven is door groen. Hier geniet je van rust, of je nu met een kop koffie de dag begint op het terras of tot laat in de avond geniet van de ondergaande zon. De tuin biedt volop privacy. Een kleine aangebouwde berging leent zich perfect voor het opbergen van uw tuingereedschap.
De garage biedt voldoende ruimte voor uw spullen en auto natuurlijk, door de ruime voortuin is het mogelijk om 1 a 2 auto’s in de voortuin te parkeren.
In de koopakte nemen wij de volgende artikelen op:
Ouderdomsclausule
Niet zelfbewoningsclausule
Er is geen vragenlijst deel B aanwezig
De woning wordt opgeleverd zoals u deze bezichtigd
Ruime woning die wacht op een moderne touch, onderhoud is matig.