Welkom in de Waltmanstraat 63 te Zwaanshoek Zoekt u een perfect onderhouden, goed geïsoleerde (label A) en instapklare woning met 4 royale slaapkamers dan is dit uw kans. Dit heerlijke gezinshuis heeft het allemaal . De diepe voortuin en zonnige... Lees meer













































je de eerste verdieping. Hier zijn drie slaapkamers, elk met voldoende ruimte en een fijne lichtinval. Aan de achterzijde liggen de hoofdslaapkamer en een zijkamer, door de dakkapel over de gehele breedte van het dakvlak, beide royaal en goed bruikbaar als slaap of werkkamer. Aan de voorzijde bevindt zich de derde slaapkamer. De moderne en smaakvol betegelde badkamer is geheel vernieuwd en opnieuw ingedeeld tot in de puntjes afgewerkt en uitgerust met een wastafelmeubel, een toilet en royale inloopdouche.
Nog een trap omhoog brengt je naar de tweede verdieping. Deze etage voelt verrassend groot aan. De vierde slaapkamer strekt zich over bijna de hele verdieping uit en is voorzien van een groot dakraam en een dakkapel aan de voorzijde wat voor veel daglicht zorgt. Achter de knieschotten vind je handige opbergruimte. Verder is er op deze verdieping, de overloop met groot velux dakraam en een aparte wasruimte, waar de wasmachine en droger staan .
Kenmerken:
- Woonoppervlakte: ca. 130 m², perceeloppervlakte: ca. 175 m².
- Gelegen in een autoluwe en kindvriendelijke buurt.
- Uitstekend onderhouden.
- Begane grond vloerverwarming
- CV gas combi HR Intergas CW5 (extra capaciteit tbv stortdouche)
- Nagenoeg gehele woning voorzien van kunststof kozijnen.
- Slaapkamers voorzien van elektrische rolluiken
- Zonnige vòòr en achtertuin
- Ideaal voor gezinnen met kinderen dankzij de veilige en rustige omgeving.
- De basisschool is op slechts 200 meter afstand van de woning te bereiken, zonder dat er een weg overgestoken hoeft te worden.
- Vrij parkeren.
- Nabij Hoofddorp gelegen met alle denkbare voorzieningen
- (Basis)scholen, sportaccommodaties en kinderopvangcentra goed bereikbaar
- Recreatiegebied Toolenburger plas en zee- en duingebied op korte afstand gelegen
- Nabij uitvalswegen richting Haarlem, Hoofddorp, Schiphol en Amsterdam
- Schiphol is met snelbus binnen 25 min bereikbaar